KABATAŞ GÖRKEM CİTY

KABATAŞ GÖRKEM CİTY

Pendik Şeyhli'de devam eden projemiz Kabataş Görkem City Sabiha Gökçen Havaalanına 2 km uzaklıktadır. Ayrıca üniversitelere , okullara, alışveriş merkezlerine ve hastanelere yakın konumda olup ulaşım kolaylığı sağlamaktadır. Kabataş Görkem City projemiz şehrin ortasında, hemde doğayla iç içe olmanızı sağlayacaktır.

Bahçe keyfi sürmenizi sağlayacak dinlenme alanı ve çocuk oyun alanı günün yorgunluğunu atmanızda yardımcı olacaktır. Çocuklarınızı gönül rahatlığı içinde sosyalleşecekleri ve yeni arkadaşlar edinecekleri oyun alanına gönderebilirsiniz. İki adet kamelyamız komşularınızla çay keyfi yapmanızı sağlar. Amacımız zayıflayan komşuluk ilişkilerini güçlendirmek, yeşil alanımız sayesinde dinlenmenizi sağlamaktır.

2100 m2 arazi üzerine kurulu olan projemiz otoparkı, 24 saat güvenlik kamera sistemi ile sizin ve ailenizin güvenliğini maksimum seviyede sağlayacaktır. Çok amaçlı salonumuz spor ve toplantılarda kullanmak amacıyla düşünülmüştür. Kabataş Görkem City'de merkezi uydu anteni, internet erişimi, ısı ve ses yalıtımına kadar her detay düşünüldü. Yeşil alanlardaki bahçe aydınlatmalarından daire içlerindeki kullanılacak tüm malzemelerin kalitesi birinci sınıf, şebek suyu yetersiz geldiğinde hidrofer sistemi, bahçesinde su sondajı olup dalgıç pompa sistemi ile su kesintisi olmayacak ve daha bir çok özelliği ile sizleri Kabataş Görkem City'e bekliyoruz.

Konum
KABATAŞ GÖRKEM CİTY Detay Bilgi
 • Adres:

  Pendik Şeyhli Mahallesi Pendik/İstanbul

 • İnşaat Alanı:

  2100 m2

 • İşin türü:

  Kat Karşılığı

 • Durumu:

  Teslim Edildi

 • Lansman:

  Sona erdi.

© All Rights Reserved KABATAŞ İNŞAAT l KAYNARCA